Nauczyciele
oraz pracownicy pedagogiczni
SP 38 w
Bytomiu w roku szkolnym 2020/2021 |
L.P.
|
Nazwisko i imię |
nauczany przedmiot;
funkcja |
1. |
Biernacki Maciej |
dyrektor szkoły
|
2. |
Zawora
Anna |
wicedyrektor
edukacja wczesnoszkolna
wychowawca klasa III A |
3. |
Adler
Tomasz |
język angielski,
zajęcia rozwijające
|
4. |
Anzorge
Małgorzata |
edukacja wczesnoszkolna
wychowawca I B
|
5. |
Biedroń
Beata |
logopeda
|
6. |
Cyptor
Jakub |
bibliotekarz
|
7. |
Dądela
Iwona |
edukacja wczesnoszkolna
wychowawca klasa II A
|
8. |
Gawliński
Szymon |
wychowanie fizyczne, przyroda
|
9. |
Giertyczka
Katarzyna |
język niemiecki
|
10. |
Janas
Joanna |
wychowawca świetlicy |
11. |
Juszczyk
Adam |
matematyka, informatyka
wychowawca kl. VIII A
|
12. |
Kmieciak
Aleksandra |
edukacja wczesnoszkolna
Wychowawca 2B
|
13. |
Koźlik
Patrycja |
wychowawca świetlicy
|
14. |
Krawczyk Alicja |
muzyka, plastyka, zajęcia
rozwijające, wychowawca 7 B
|
15. |
Krysiak Dorota |
fizyka
|
16. |
Kultys
Anna |
język polski,
wychowawca 4 B
|
17. |
ks.
Korlaga Paweł |
religia
|
18. |
LIzak
Katarzyna |
język angielski
|
19. |
Mainka
Anna |
wychowanie do życia w rodzinie
|
20. |
Małczak Barbara |
język polski; wdż, rewalidacja
wychowawca kl. IV A
|
21. |
Michlowicz
Katarzyna |
pedagog
|
22. |
Paczyna
Jolanta |
język angielski
|
23. |
Płotkowski
Andrzej |
technika, informatyka
|
24. |
Pytel
Joanna |
religia
|
25. |
Ramiączek
Magdalena |
historia, WOS
wychowawca klasa VI A
|
26. |
Różycka
Beata |
wychowanie fizyczne, technika
wychowawca kl. VII A
|
27. |
Sieja Wiesława |
edukacja wczesnoszkolna
wychowawca klasa I A
|
28. |
Smarzewski Marek |
biologia, chemia, geografia,
informatyka
wychowawca kl. V A |
29. |
Stelmaszczyk
Malwina |
edukacja
wczesnoszkolna
wychowawca kl. III B
|
30. |
Szyguła
Krystian |
edukacja dla bezpieczeństwa,
wychowanie fizyczne
|
31. |
Tomys
Halina |
wychowawca świetlicy
|
32. |
Urbańczyk Daria |
matematyka, informatyka,
plastyka,
wychowawca kl. VI B
|
33. |
Zych
Jolanta |
doradca zawodowy
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|