Poniżej treść informacji, którą otrzymaliśmy od organizatora konkursu „Podwórko NIVEA”

Szanowni Państwo,

SERDECZNIE GRATULUJEMY udziału w Konkursie „Podwórko NIVEA” !

Już od 1 kwietnia zgłoszona przez Państwa  lokalizacja bierze udział w ogólnopolskim konkursie.

Przypominamy, że konkursowa rywalizacja polega na aktywnym głosowaniu na zgłoszoną lokalizację za pośrednictwem aplikacji na stronie:
www.nivea.pl/podworko.

Codziennie każdy mieszkaniec ma możliwość oddania jednego głosu, a im więcej głosów, tym większa szansa na wygraną i wspólną zabawę.

Dlatego, by łatwiej poinformować lokalną społeczność o akcji, przygotowaliśmy dla Was materiały promujące akcję. Już wkrótce otrzymają Państwo od nas specjalną paczkę, w której znajdują się materiały zachęcające mieszkańców do głosowania. Znajdą w niej Państwo: plakaty, ulotki oraz specjalne naklejki przypominające i zachęcające do głosowania na Rodzinne Miejsce Zabaw.

Wygrana w konkursie zależy przede wszystkim od wspólnego zaangażowania i aktywnego głosowania przez lokalną społeczność. Dlatego sugerujemy, by materiały, które Państwo otrzymacie rozmieścić w miejscach, gdzie najczęściej można spotkać mieszkańców tj: przedszkola, szkoły, przychodnie, świetlice czy kluby sportowe.

Jesteśmy przekonani, że sami Państwo wiedzą, gdzie najłatwiej spotkać i zachęcić rodziny do głosowania.

Liczymy, że znajdą Państwo jeszcze inne sposoby, by zaktywizować lokalną społeczność i wspólnie rywalizować o jakże wspaniałą nagrodę.

Powodzenia!

Organizator konkursu „Podwórko NIVEA”

Lokalizacja została poprawnie wprowadzona do systemu, dzięki czemu widnieje już na oficjalnej stronie Konkursu ,,Podwórko NIVEA” –  www.nivea.pl/podworko  w zakładce Twoja Lokalizacja.