Świąteczny kiermasz ciast - 16.12.2015 r.

16 grudnia w dniu zebrań z rodzicami, Samorząd Uczniowski z opiekunką panią Joanną Pytel, z pomocą i wsparciem naszych rodziców przeprowadził ŚWIĄTECZNY KIERMASZ ciast, ciasteczek, kartek i ozdób świątecznych.

Pyszne, świąteczne wypieki przygotowały mamy naszych uczniów, zaś ozdoby i kartki nasi uczniowie!

W czasie trwania zebrań z rodzicami uczniowie z Samorządu Uczniowskiego przeprowadzili zbiórkę pieniędzy na organizację spotkań świątecznych w parafiach i polskich Stowarzyszeniach na Kresach Wschodnich. Dzięki hojności naszych rodziców zebraliśmy kwotę 163 zł 40 gr i przekazali Towarzystwu Miłośników Lwowa Kresów Południowo-Wschodnich oddz. w Bytomiu.

Natomiast ze ŚWIĄTECZNEGO KIERMASZU zebraliśmy 680 zł 72 gr.

Wszystkim rodzicom, darczyńcom pragnę z całego serca podziękować w imieniu Dyrekcji i Rady Pedagogicznej.

opiekunka Samorządu Uczniowskiego
Joanna Pytel