Kiermasz wielkanocny - 22.03.2018 r.
 (Opracowanie: Joanna Pytel)

W dniu 22 marca miał miejsce KIERMASZ WIELKANOCNY  zorganizowany przez Samorząd Uczniowski i Szkolny Wolontariat.

Na kiermaszu można było kupić ozdoby wielkanocne, wykonane przez uczniów naszej szkoły a rodzice podarowali mnóstwo pysznych wypieków - babeczki, mazurki, baranki wielkanocne. Sprzedaż tych wspaniałości rozpoczęła się w dniu, w którym miały miejsce zebrania dla rodziców. Jeszcze w piątek wolontariusze i przedstawiciele Samorządu prowadzili sprzedaż ozdób i ciast.

Ze sprzedaży uzyskaliśmy kwotę 1197 złotych. Uzyskane środki zostaną przeznaczone na nagrody dla uczniów biorących udział w KONKURSACH SZKOLNYCH oraz zasilą środki SZKOLNEGO WOLONTARIATU.

Za pomoc w zorganizowaniu kiermaszu, za pyszne wypieki - DZIĘKUJEMY RODZICOM, którzy nas wsparli.