Dzień Bajkowej Postaci

W ramach obchodów Miesiąca bibliotek szkolnych  w Szkole Podstawowej nr 38 w Bytomiu został zorganizowany,  już po raz drugi, DZIEŃ BAJKOWEJ POSTACI.

W dniu 12 października 2016 chętni uczniowie  klas I - III naszej szkoły mogli się  przebrać  za dowolnego  bohatera z książki lub filmu dla dzieci.

Nasi uczniowie z klas młodszych bardzo licznie i aktywnie uczestniczyli w obchodach tego dnia.

Nasza szkoła zamieniła się w bajkową krainę. Na szkolnych korytarzach można było spotkać  księżniczki,  Czerwonego  Kapturka, Królową Śniegu, rycerzy, wróżki, czarodziejki , Pinokia  i wiele innych postaci.

Wszystkie przebrane  dzieci  zostały  nagrodzone  słodyczami.

Przebrani uczniowie zaprezentowali  swoje stroje podczas akademii z okazji Dnia Nauczyciela.