Turniej piłki nożnej
"Rodzice dzieciom dzieci rodzicom".

Rodzice uczniów naszej szkoły, a konkretnie ojcowie zorganizowali drużynę piłki nożnej i w turnieju Rodzice-dzieciom dzieci rodzicom w eliminacjach rejonowych Bytom Północ w sobotę  24 maja 2014 roku zajęli pierwsze miejsce wygrywając wszystkie mecze z ojcami SP 37, SP 32 i Gimnazjum 11 oraz remisując z SP 23. Zdobyli Puchar oraz dyplom. W ten sposób zakwalifikowali się do rozgrywek na szczeblu miejskim. W niedzielę 8 czerwca 2014 roku stoczą bój na boisku Torkacik w Bytomiu o godz. 9.00. Zapraszamy do kibicowania oraz wsparcia dla naszej reprezentacji. Zapraszamy tatę do gry ojców, którzy chcą uczestniczyć w turnieju. Będą cheerleaderki z klasy VB, które przygotowują swoje układy taneczne.