Informacje dotyczące rekrutacji
na rok szkolny 2020/2021

Rekrutacja do klas pierwszych szkoły podstawowej.

Terminy postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2020/2021 (PDF)
ZGŁOSZENIE DZIECKA z rejonu SP 38 Bytom
WNIOSEK o przyjęcie dziecka spoza rejonu SP 38 Bytom

Uwaga
 W zgłoszeniu dziecka lub wniosku o przyjęcie wymagany jest podpis obydwu rodziców lub opiekunów prawnych!

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych.

Decyzja Śląskiego Kuratora Oświaty
   - terminy postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2020/2021
(PDF)

Załącznik nr 2 - terminy postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego, a także terminy składania dokumentów na semestr pierwszy klasy pierwszej publicznych branżowych szkół II stopnia oraz na semestr pierwszy klasy pierwszej publicznych szkół policealnych na rok szkolny  2020/2021, w których zajęcia dydaktyczno – wychowawcze rozpoczynają się w pierwszym powszednim dniu września 2020 r. (PDF)

Załącznik nr 1 - terminy postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego, a także terminy składania dokumentów do klas pierwszych publicznych szkół ponadpodstawowych tj. do czteroletniego liceum ogólnokształcącego, pięcioletniego technikum, trzyletniej branżowej szkoły I stopnia i klas wstępnych w publicznych szkołach ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021, w tym do branżowych szkółI stopnia, w których zajęcia dydaktyczno - wychowawcze rozpoczynają się w pierwszym powszednim dniu lutego 2021 r.

(PDF)

Załącznik nr 3 - terminy postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego, a także terminy składania dokumentów do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych dla dorosłych oraz na semestr pierwszy klasy I publicznego liceum ogólnokształcącego dla dorosłych na rok szkolny 2020/2021, w których zajęcia dydaktyczno – wychowawcze rozpoczynają się w pierwszym powszednim dniu września 2020 r. (PDF)