Koduj z Gigantami - "RETROPROGRAMOWANIE"

Trwają zapisy na Koduj z Gigantami – "RETROPROGRAMOWANIE” – największą akcję edukacyjną bezpłatnych warsztatów programistycznych dla dzieci i młodzieży w Polsce! Wydarzenie wspierają MEN, GovTech, Janusz Cieszyński Sekretarz Stanu w KPRM ds. Cyfryzacji, NASK i ORE, Prezydent Miasta Bytom Pan Mariusz Wołosz oraz włodarze miast. Wraz z naszymi patronami honorowymi serdecznie zapraszamy Państwa uczniów do udziału w akcji. 12 edycja Koduj z Gigantami „RETROPROGRAMOWANIE” to cykl ogólnopolskich, bezpłatnych warsztatów z programowania dla uczniów szkół podstawowychponadpodstawowych, prowadzony przez najlepszych trenerów.

Warsztaty odbędą się stacjonarnie 4 oraz 12 lutego 2023 r w  sali szkoleniowej przy ulicy Piekarskiej 6 w Bytomiu.

Tym razem tematem przewodnim będzie „RETROPROGRAMOWANIE”. Dzięki wykorzystaniu wielu nowoczesnych środowisk programowania spróbujemy połączyć ze sobą świat dzieci i świat rodziców. Warsztaty umożliwiają poznanie podstaw programowania w środowiskach takich jak:

Klasy 1-3 szkoły podstawowej: Scratch, Minecraft

Klasy 4-6 szkoły podstawowej: Scratch, App Inventor

Klasy 7-8 szkoły podstawowej oraz szkoły ponadpodstawowe:
 C#, Python,C++

Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy indywidualnie zarejestrować się na stronie:
www.kodujzgigantami.pl

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do udziału w naszych warsztatach - zarówno osoby, które dopiero rozpoczynają przygodę z programowaniem, jak również entuzjastów komputerów i nowych technologii.