Drodzy Przyjaciele
Szkoły Podstawowej nr 38 w Suchej Górze

Z wielką radością chcielibyśmy Państwu ogłosić, iż Rada Rodziców otworzyła projekt dotyczący zagospodarowania terenu przyszkolnego, którego celem jest stworzenie wymarzonego placu zabaw dla naszych dzieci.

Dzieci z naszej szkoły marzą o prawdziwym placu zabaw i o podwórkowych atrakcjach, które umiliłyby im czas w szkole oraz poza nią.

Niestety nasza szkoła nie dysponuje obecnie żadnym placem zabaw, dlatego też rozpoczęliśmy poszukiwania sponsorów, którzy mogliby nas wesprzeć w zagospodarowaniu terenu bezpośrednio przylegającego do budynku szkoły.  Pozwoliłam sobie załączyć zdjęcia podwórka, na którym poza zieloną trawą niestety nie ma dosłownie nic.

Dlatego też, zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o wsparcie naszego projektu.  Byłoby wspaniale, gdyby nasze dzieci  mogły spędzać czas aktywnie, a przede wszystkim w duchu sportowym, na przyszkolnym podwórku.

Będziemy wdzięczni za każdą formę wsparcia udzieloną z Państwa strony, zarówno materialną jak i finansową. Zwracamy się z prośbą zarówno do podmiotów gospodarczych jak i osób fizycznych.

Podmiotom gospodarczym możemy zaoferować z naszej strony umieszczenie reklamy na stronie internetowej naszej szkoły oraz banera reklamowego na ogrodzeniu. Jeśli jeszcze w jakieś innej formie moglibyśmy się Państwu odwdzięczyć to jesteśmy otwarci na dialog.

Z góry dziękuję za odczytanie naszej gorącej prośby, którą składam w imieniu Dyrektora Szkoły, Rady Pedagogicznej, Rady Rodziców i Wszystkich naszych uczniów.

Milena Mazur-Rubińska

Rachunek RR SP 38 w Bytomiu

Getin Noble Bank SA 63 1560 1049 2103 2149 6488 0001

Tytuł: "środki na zagospodarowanie terenu zabaw dla uczniów"