Przekaż 1% podatku na działalność swojej szkoły.

Szanowni Państwo – Członkowie Rad Rodziców, Dyrektorzy Szkół

informujemy, że na wniosek współpracujących z Fundacją „Rodzice Szkole” środowisk oświatowych postanowiliśmy kontynuować rozpoczęty w roku 2013, program:

Przekaż 1% podatku na działalność swojej szkoły.

Pomaga on w pozyskiwaniu przez rady rodziców środków finansowych na dofinansowanie wskazanych przez rodziców projektów edukacyjnych oraz doposażenie w sprzęt i pomoce dydaktyczne szkół, do których uczęszczają ich dzieci.

Proponujemy zawieranie porozumień, w ramach których środki z odpisu 1% od podatku dochodowego osób fizycznych zostaną - za pośrednictwem Fundacji „Rodzice Szkole”, Organizacji Pożytku Publicznego nr KRS: 0000268115 – przekazane na rzecz danej rady rodziców.

Polub nas na facebooku!

Przekaż 1% podatku na działalność swojej szkoły

We wszystkich sprawach wymagających bardziej szczegółowych wyjaśnień prosimy o kontakt drogą mailową (e-mail: kontakt@rodziceszkole.edu.pl), lub telefoniczną: 721 326 336.

Wojciech Starzyński

Prezes Zarządu Fundacji „Rodzice Szkole”