I  Edycja Bytomskiego Uniwersytetu Dziecięcego Wyższej Szkoły Humanitas na rok akademicki 2016/2017.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ
 - rok akademicki 2016/2017

Szanowni Państwo,

Ruszyła rekrutacja do I. Edycji Bytomskiego Uniwersytetu Dziecięcego Wyższej Szkoły Humanitas na rok akademicki 2016/2017. W bieżącym roku przygotowaliśmy dla maluchów interesującą i wybuchową ofertę zajęć. Nasi mali studenci wezmą udział w nieszablonowych pokazach naukowych oraz wielu ciekawych konkursach, eventach rodzinnych i warsztatach. Celem inicjatywy jest zainspirowanie dzieci w wieku 6-12 lat do własnych poszukiwań oraz pokazanie im różnorodności świata nauki.
Patronat nad przedsięwzięciem objął Prezydent Miasta Bytomia – Pan Damian Bartyla.

W roku akademickim 2016/2017 młodzi studenci dowiedzą się m.in. czym żywią się mięsożerne rośliny, czy czekolada rośnie na drzewach, dlaczego sowy są tak wyjątkowe, jaką temperaturę ma ciekły azot, gdzie mieszkają prawdziwe księżniczki oraz, czy można wydrukować przestrzeń? Na te i wiele innych pytań będą szukali odpowiedzi z pracownikami akademickimi, pasjonatami i popularyzatorami nauki.

Na naszej stronie internetowej zamieszczony został już nowy harmonogram zajęć (konkretne daty i tematy).

W tym roku, aby zapewnić dzieciom większy komfort nauki i zabawy oraz bezpieczeństwo postanowiliśmy znacznie ograniczyć liczbę miejsc w projekcie. Opłata za udział jest jednorazowa i jak co roku wynosi jedynie 100 złotych.

Rekrutacja prowadzona jest wyłącznie on-line. W celu rejestracji dziecka należy wypełnić formularz, który znajduje się na naszej stronie:

q3fiapmMA2TBOY7r0J79ubI1BRxCGbg0Dv7zeaR-K6Kgw/viewform