Informacja dot. rekrutacji na rok szkolny 2020/2021 (ZSCKR - Nakło Śląskie)

Szanowni Państwo,

w związku z sytuacją związaną z epidemią wirusa COVID-19 mamy ograniczone możliwości, jeżeli chodzi o promocję naszej szkoły i zawodów, w jakich kształcimy.

Jesteśmy jedyną szkołą ponadpodstawową w aglomeracji śląskiej prowadzoną przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.  Kształcimy na następujących kierunkach rolniczych:

- W PIONIE TECHNIKUM: weterynaria, hodowla koni, rolnictwo, architektura krajobrazu, żywienie, mechanizacja rolnictwa i agrotronika;

- W PIONIE SZKOŁY BRANŻOWEJ I STOPNIA: kucharz, mechanik-operator maszyn i urządzeń rolniczych.

Przy szkole działa BURSA, która zapewnia uczniom dojeżdżającym z odległych miejscowości nocleg i wyżywienie.

Prosimy o przekazanie tego maila do szkolnego pedagoga, doradcy zawodowego i wychowawcom klas ósmych, celem wykorzystania materiałów na zajęciach i informacji o naszej szkole.

Będziemy wdzięczni Państwu  za pomoc w tych ciężkich dla nas wszystkich czasach!

Z życzeniami zdrowia,

Justyna Ostrowska-Henel