Szkoła Podstawowa nr 38 w Bytomiu  

Kontakt


Nasi sponsorzy

 


Nasze MOTTO: Rusz Tyłek i poczuj to razem z nami!
Jesteśmy grupą pozytywnie zakręconych ludzi dla których aktywność i zdrowie stanowią ogromną wartość. Naszym celem i misją jest przekazywanie proaktywnej postawy dzieciom, młodzieży oraz dorosłym – czujemy, że jest to nasz obowiązek i KOCHAMY TO!  Organizujemy obozy oraz półkolonie letnie i zimowe dla dzieci i młodzieży, zajęcia nauki i doskonalenia technik pływackich, dłuższe i krótsze wyjazdy narciarskie. Zajmujemy się poradami dietetycznymi oraz szeroko rozumianą aktywnością fizyczną dla ludzi w każdym wieku! Naszą drużynę tworzą doświadczeni pedagodzy, instruktorzy, trenerzy i dietetycy – WSZYSCY POZYTYWNIE SFOKUSOWANI NA ZDROWY TRYB ŻYCIA!

 


Z.U.H. „INSTALATOR” działa na rynku branży wodno-kanalizacyjnej nieprzerwanie od 1995 roku. Zajmujemy się profesjonalną sprzedażą hurtową rur kanalizacyjnych oraz kształtek: PCV, PE, PP i miedzianych. Ponadto dystrybuujemy studnie betonoweszamba ekologiczne, przydomowe oczyszczalnie oraz inne elementy armatury wodno-kanalizacyjnej. Dysponujemy wyrobami tak renomowanych firm, takich jak Hawle czy Jafar.

Rozległej gamie ponad 4000 produktów towarzyszy szeroki wachlarz usług. Wykonujemy takie prace jak montaż wodociągów, przydomowych oczyszczalni ścieków, rynien, a także zgrzewanie rur PE. Wspólne z nami zainstalują Państwo zawór zwrotny, drenaż opaskowy fundamentów czy odwodnienie liniowe powierzchni wokół budynku.

Z.U.H. „INSTALATOR” Lucjan Merchel
ul. Strzelców Bytomskich 89, 89a (naprzeciw salonu Toyoty)
41-914 BYTOM
E-mail: instalator@instalator.bytom.pl

Tel.: 
(32) 281 30 60
Faks: (32) 389 06 21

 
 


WĘGLOKOKS KRAJ Sp. z o.o. jest producentem wysokiej jakości węgla energetycznego. Kontynuuje działalność Zakładu Wzbogacania Węgla „Julian” w Piekarach Śląskich, który przez ponad 20 lat istnienia dał się wśród odbiorców przemysłowych poznać jako uznany i godny zaufania wytwórca produktów o wysokich parametrach jakościowych. 8 maja 2015 r. w skład spółki weszły dwie kopalnie węgla kamiennego - KWK Bobrek w Bytomiu i KWK Piekary w Piekarach Śląskich, zatrudniające łącznie ok. 2900 pracowników. 15 grudnia 2015 r. kopalnie zostały połączone w jeden zakład dwuruchowy – KWK Bobrek-Piekary. Sztandarowym produktem spółki jest Ekogroszek Skarbek (dawniej Pieklorz) cieszący się uznaniem klientów w całym kraju. Oprócz intensyfikacji jego wydobycia i sprzedaży, w planach rozwojowych Węglokoks Kraj jest również wprowadzenie na rynek nowego produktu, jakim jest próżniowy pelet węglowy, który znacznie poprawi konkurencyjność kopalń spółki, a także zwiększy on podaż sortymentów innych niż miał. Spółka na bieżąco unowocześnia posiadany park maszynowy i inwestuje w najnowsze technologie, dbając nie tylko o wydajność, ale i ekologiczność swoich produktów. Dzięki temu jest w stanie zaoferować towar, który spełnia oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

 


Pyszna Babeczka

Unii Europejskiej 1
   Radzionków
Zadzwoń: 504 469 733

 

 


Firma budowlana  PAK-BUD

"Oferta naszej firmy składa się głównie z prac wykończeniowych, w zakres których wchodzą tynki cementowo wapienne, gipsowe oraz gładzie gipsowe wykonywane metodą natryskową. Ze względu na wykorzystanie maszyn jesteśmy w stanie sprostać każdemu zleceniu w dość krótkim czasie".

Pan Przemek Łośniewski z firmy PAK - BUD zrobił remont naszej stołówki szkolnej  swoimi rękami gratis!
Zasługuje na ogromne wyrazy podziękowania.

Pak-Bud

ul. Legionów 37C,
42-600 Tarnowskie Góry

 


Restauracja MUSTANG

  "Do dyspozycji naszych Gości mamy trzy sale konsumpcyjne, z których każda urządzona jest w sposób oryginalny i wyjątkowy, z przeznaczeniem na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Sala kominkowa jest w stanie pomieścić 90 osób, sala oranżeryjna od 20 do 30 osób, sala ogrodowa do 60 osób, sala taneczna (górny i dolny parkiet do 150 osób).  Przyjęcia przygotowujemy zawsze poświęcając maksimum czasu i umiejętności. Od samego początku służymy Państwu radą i pomocą. Dzięki współpracy z firmami florystycznymi zapewniamy pełną dekorację Sali, utrzymaną w odpowiedniej do okazji kolorystyce.  Restauracja Mustang posiada dwie sale konferencyjne z możliwością wyjścia na taras, wyposażone w sprzęt multimedialny. Sale te są w stanie pomieścić od 20 do 40 osób.   Latem zapraszamy do malowniczego ogródka z oczkiem wodnym, gdzie w cieniu parasoli i zieleni można odpocząć wraz z całą rodziną. Zimą wprowadzi Państwa w cudowny nastrój ciepło emanujące z kominka i zapach płonących drew. Niezapomnianą atmosferę restauracji „Mustang", fachowość obsługi oraz przepyszną kuchnię odkryjecie Państwo podczas wizyty w naszej Restauracji".

RESTAURACJA "MUSTANG"
WYSZYŃSKIEGO 64
41-935 BYTOM - SUCHA GÓRA
TEL. (32) 289-72-20
FAX. (32) 289-72-20
E-MAIL: 
restauracjamustang@gmail.com

 

 


Restauracja Gościniec Śląski

Restauracja Gościniec Śląski
ul. Długa 50,41-935 Bytom
tel.kom: +48 516 159 260
tel.: +48 32 389  90 00

Restauracja Gościniec Śląski
ul. Strzelców Bytomskich 163
41-914 Bytom
tel.: +48 32 307-39-99

 

"Jesteśmy firmą, która zajmuje się sprzedażą artykułów dziecięcych i zabawek. Mamy wieloletnie doświadczenie w tej branży. Doradzamy klientom także bazując na własnym doświadczeniu, sami mamy wesołe i lubiące dobrą zabawę dzieciaki. Zawsze chętnie służymy klientom radą".

 

 

"Kids Planet" ul. Wesoła 1a
32-050 Skawina
http://e-kidsplanet.com

 


 "Jesteśmy Szkołą Online Języków Obcych E-speranto.pl. Głównie prowadzimy zajęcia indywidualnie w Internecie. Jesteśmy na rynku od 01.10.2007 roku, początkowo jako jednoosobowa działalność gospodarcza zajmująca się udzielaniem lekcji języka angielskiego stacjonarnie, w siedzibie firmy przy ulicy Hlonda 38/2 w Bytomiu. Od września 2017 roku prowadzimy działalność również w Internecie. Część naszych Kursantów to nasi wieloletni Słuchacze, którzy wciąż korzystają z możliwości zajęć stacjonarnych w siedzibie. Mamy jednak coraz więcej Słuchaczy online. Są oni z całej Polski, Niemiec i Wielkiej Brytanii.  Języki, które oferujemy to: j. angielski, niemiecki, francuski, konwersacje z Brytyjczykiem (English Native Speaker’em).  Od tego roku planujemy także uruchomić język hiszpański oraz polski dla obcokrajowców, gdyż coraz częściej pytają o nasze kursy także Ukraińcy przebywający w naszym kraju.  Stacjonarnie uczymy języka angielskiego dzieci, młodzież oraz dorosłych na wszystkich poziomach w bardzo różnym wieku. Nasza najstarsza Kursantka miła 63 lata. Online uczymy wszystkich oferowanych przez nas języków osoby dorosłe oraz młodzież. Dzieci już od klasy 7 SP zapraszamy na zajęcia online. Uczymy 7 dni w tygodniu od rana do wieczora. Mamy różnych, elastycznych Lektorów. Grafik jest dopasowywane indywidualnie do Kursanta. Przygotowujemy także do egzaminów państwowych: jeszcze gimnazjalnego, 8 klasisty, maturalnego oraz międzynarodowych: FCE, CAE, IELTS, GOETHE INSTITUT, TELC".
Adres naszej strony: www.e-speranto.pl oraz na facebooku:

 https://www.facebook.com/Esperantoszkolajezykowobcych/

 


"Zakład Pogrzebowy Jan Szatan jest firmą rodzinną z ogromnym doświadczeniem i tradycjami, świadcząc usługi pogrzebowe głównie na terenie Radzionkowa, Bytomia, Tarnowskich Gór oraz całego Śląska już od 90 lat. Obsługujemy zarówno pogrzeby tradycyjne jak i pochówki z kremacją. Wybierając tą firmę można dokonać wszystkich niezbędnych czynności związanych z pochówkiem bliskiej osoby. Wszystkie informacje dotyczące naszych usług takich jak sprzedaż trumien i urn, sprzedaż kwiatów, całodobowy transport zwłok czy też przygotowanie ciała do pochówku znajdziecie Państwo na naszej stronie".   http://www.janszatan.pl

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

spb38@poczta.onet.pl

spb38@poczta.onet.pl
tel. (32) 289-53-17
NIP:
 626-26-26-643

Kalendarz szkolny

 Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Jaworznie
 
Ministerstwo Edukacji Narodowej
 

Platforma Edukacyjna
Miasta Bytom