Nasi sponsorzy

Z.U.H. „INSTALATOR” działa na rynku branży wodno-kanalizacyjnej nieprzerwanie od 1995 roku. Zajmujemy się profesjonalną sprzedażą hurtową rur kanalizacyjnych oraz kształtek: PCV, PE, PP i miedzianych. Ponadto dystrybuujemy studnie betonoweszamba ekologiczne, przydomowe oczyszczalnie oraz inne elementy armatury wodno-kanalizacyjnej. Dysponujemy wyrobami tak renomowanych firm, takich jak Hawle czy Jafar.

Rozległej gamie ponad 4000 produktów towarzyszy szeroki wachlarz usług. Wykonujemy takie prace jak montaż wodociągów, przydomowych oczyszczalni ścieków, rynien, a także zgrzewanie rur PE. Wspólne z nami zainstalują Państwo zawór zwrotny, drenaż opaskowy fundamentów czy odwodnienie liniowe powierzchni wokół budynku.

Z.U.H. „INSTALATOR” Lucjan Merchel
ul. Strzelców Bytomskich 89, 89a (naprzeciw salonu Toyoty)
41-914 BYTOM
E-mail: instalator@instalator.bytom.pl

Tel.:
Faks: (32) 389 06 21

Firma budowlana  PAK-BUD

"Oferta naszej firmy składa się głównie z prac wykończeniowych, w zakres których wchodzą tynki cementowo wapienne, gipsowe oraz gładzie gipsowe wykonywane metodą natryskową. Ze względu na wykorzystanie maszyn jesteśmy w stanie sprostać każdemu zleceniu w dość krótkim czasie".

Pan Przemek Łośniewski z firmy PAK - BUD zrobił remont naszej stołówki szkolnej  swoimi rękami gratis!
Zasługuje na ogromne wyrazy podziękowania.

Pak-Bud

ul. Legionów 37C,
42-600 Tarnowskie Góry

"Jesteśmy Szkołą Online Języków Obcych E-speranto.pl. Głównie prowadzimy zajęcia indywidualnie w Internecie. Jesteśmy na rynku od 01.10.2007 roku, początkowo jako jednoosobowa działalność gospodarcza zajmująca się udzielaniem lekcji języka angielskiego stacjonarnie, w siedzibie firmy przy ulicy Hlonda 38/2 w Bytomiu. Od września 2017 roku prowadzimy działalność również w Internecie. Część naszych Kursantów to nasi wieloletni Słuchacze, którzy wciąż korzystają z możliwości zajęć stacjonarnych w siedzibie. Mamy jednak coraz więcej Słuchaczy online. Są oni z całej Polski, Niemiec i Wielkiej Brytanii.  Języki, które oferujemy to: j. angielski, niemiecki, francuski, konwersacje z Brytyjczykiem (English Native Speaker’em).  Od tego roku planujemy także uruchomić język hiszpański oraz polski dla obcokrajowców, gdyż coraz częściej pytają o nasze kursy także Ukraińcy przebywający w naszym kraju.  Stacjonarnie uczymy języka angielskiego dzieci, młodzież oraz dorosłych na wszystkich poziomach w bardzo różnym wieku. Nasza najstarsza Kursantka miła 63 lata. Online uczymy wszystkich oferowanych przez nas języków osoby dorosłe oraz młodzież. Dzieci już od klasy 7 SP zapraszamy na zajęcia online. Uczymy 7 dni w tygodniu od rana do wieczora. Mamy różnych, elastycznych Lektorów. Grafik jest dopasowywane indywidualnie do Kursanta. Przygotowujemy także do egzaminów państwowych: jeszcze gimnazjalnego, 8 klasisty, maturalnego oraz międzynarodowych: FCE, CAE, IELTS, GOETHE INSTITUT, TELC".
Adres naszej strony: www.e-speranto.pl oraz na facebooku:

spbytom38@op.pl