Sukces Leona Liska w konkursie
"Pokażcie nam swoją małą Alma Mater".

Fundacja Honor Pomagania Dzieciom ogłosiła konkurs pod nazwą "Pokażcie nam swoją małą Alma Mater". Konkurs w naszej szkole przeprowadziła Pani Magdalena Ramiączek. Praca konkursowa opracowana przez Leona Liska zawierała zdjęcia i materiały z historii Szkoły Podstawowej nr 38 im. Jana III Sobieskiego. Bogata w materiały źródłowe, wymagała ogromnego zaangażowania i cierpliwego docierania do źródeł z przeszłości. W kategorii zaangażowanie komisja konkursowa doceniła wysiłek i wkład Leona Liska. Uczeń zajął drugie miejsce. Gratulacje dla Leona. Materiały zgromadzone  przez Ucznia będą udostępnione na stronie internetowej sp38bytom.pl. Ten konkurs uczy nas historycznego podejścia do otaczającej nas rzeczywistości.
       Konkurs - Pokażcie nam waszą Alma Mater - po raz jedenasty zgromadził 478 fantastycznie opowiedzianych małych ojczyzn. Jesteśmy dumni czytając wasze prace, że tak dużo wiadomości przekazaliście światu o Waszej Szkole. Ogrom pracy został oceniony w czterech kategoriach, ale wszyscy jesteście wygrani i możecie być dumni ze Szkoły do której chodzicie. Dziękujemy Wam za waszą pracę i waszą dumę. Opiekunom gratulujemy tak zaangażowanych uczniów.

.
Gratulujemy Wszystkim!

Fundacja Honor Pomagania Dzieciom

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „WYNIKI KONKURSU „POKAŻCIE NAM SWOJĄ MAŁĄ ALMA MATER XI EDYCJA" SPOŚRÓD WSZYSTKICH PRZESŁANYCH PRAC KOMISJA NAGRODZIŁA: KATEGORIA „WARTOŚĆ HISTORYCZNA" KATEGORIA „STARANNOŚĆ WYKONANIA" Miejsce Miejsce Szkoła Podstawowa Rdziostowie. Edukacja Lubasz Miejsce Miejsce Szkoła Podstawowa Zielinie. Szkoła Podstawowa Miejsce 3 Miejsce Publiczna Szkoła Podstawowa Szkoła Podstawowa Margoninie, Bierwcach. klasa 7b. Paradyżu. Boniewie, KATEGORIA „INNOWACYJNOŚĆ" KATEGORIA "ZAANGAŻOWANIE" Miejsce Szkoła Podstawowa klasa Miejsce Szkoła Podstawowa nr 38 Bytom, Leon Lisek 6b. Miejsce Szkoła Podstawowa Łaznowie, klasa 7b. Szkoła Podstawowa Lipcach Reymontowskich, klasa Miejsce Zespół Szkół Ogólnokształcących Technicznych Tarnów, klasa la. Miejsce Szkoła Podstawowa Skrzeszew, klasa 6Ð 6b. ç間ç”