Szkoła Podstawowa nr 38 w Bytomiu - sukcesy uczniów.  

Kontakt


Sukcesy uczniów

Uczniowie naszej szkoły chętnie uczestniczą w różnego rodzaju konkursach i zawodach na terenie szkoły oraz na szczeblu miejskim, wojewódzkim i ogólnokrajowym, często odnosząc sukcesy – małe
i duże. Oto niektóre z nich.

Osiągnięcia uczniów SP 38 w Bytomiu w roku szkolnym 2023/2024
 


XIX turniej szachowy w ramach obchodów Święta Niepodległości  - 6 miejsce w regionie - 08.11.2023 r.

 
 

XIX turniej szachowy w ramach obchodów Święta Niepodległości.

 
 
 
Osiągnięcia uczniów SP 38 w Bytomiu w roku szkolnym 2022/2023
 

I miejsce  Leny Wilaszek z kl. 8 A w Miejskim Konkursie
   "Lubię czyste powietrze" - 26.05.2023 r.

 

Wyniki Wielkiej Ligi Czytelników - 05.04.2023 r.

Mamy wyniki Wielkiej Ligi Czytelników. Maja, Pola i Kuba kończą swój udział uzyskując tytuł 1 wicemistrza województwa śląskiego. Wielkie gratulacje dla całej trójki!!

 

Wielka Liga Czytelników - 28.02.2023 r.

 

Sukcesy sportowe naszego absolwenta Marcela Miki - 27.02.2023 r.

 


3 miejsce Leny Wilaszek w konkursie   Ortograficzno - Plastycznym
   "PIKTO-ORTOGRAFIA TWORZYMY SŁOWNIK GRAFICZNY" - 06.10.2022 r.

 

Nagrody Prezydenta Bytomia dla naszych uczniów - 19.09.2022 r.
W dniu 19 września bytomscy uczniowie odebrali Nagrody Prezydenta Bytomia za osiągnięcia edukacyjne w minionym roku szkolnym. Nagrody takie odebrali Urszula Sajdok uczennica klasy VIII A oraz dwoje zeszłorocznych absolwentów Inez Chrząszcz oraz Paweł Sajdok.
 
 
Osiągnięcia uczniów SP 38 w Bytomiu w roku szkolnym 2021/2022
 

Sukces Inez Chrząszcz w konkursie poetyckim - 22.06.2022 r.

Miło nam poinformować, że uczennica klasy 8 B - Inez Chrząszcz zajęła II miejsce w konkursie poetyckim tegorocznego XXIX „Tygodnia Ziemi”, którego organizatorem jest Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu. W konkursie fotograficznym Rafał Chinc z klasy 5 A zajął 8 miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 


Sportowe osiągnięcia Martyny Ryńskiej z 8A na XVII Otwartych Mistrzostwach Polski Karate Tsunami - Warszawa 02.04.2022 r. oraz w Ożarowie 04.06.2022 r.

 


Uczniowie klas siódmych aktywnie uczestniczyli w ogólnopolskim projekcie "BohaterOn". Dzieci poznały historię wybuchu powstania warszawskiego oraz wykonały piękne prace - pocztówki, listy, które zostały wysłany uczestnikom tego powstania. Dzięki temu nie tylko poszerzyły swoją wiedzę, ale również okazali szacunek i podziw dla Powstańców. Dyplom za udział w "BohaterOn" (PDF)

 

Seweryn Knapczyk klasa 3 A - 3 m-ce w kategorii Kumite -  Ogólnopolski Turniej
   Kyokushin /Shinkyokushin
 


Sukcesy uczniów klasy 8 A w I semestrze 2021/2022 r.
1.
Klaudia Knapczyk - III miejsce - kumite girls 60 kg. XXX - lecie Sieradzkiego Klubu Karate Kyokushi. 
2.
Martyna Cieślik i Paulina Piecha - wyróżnienie w wojewódzkim konkursie: "Tak dla czystego powietrza".
3.
Martyna Ryńska - karate tsunami Mikołajkowy Puchar Polski  dwa II miejsca

w różnych konkurencjach.

 

Powiatowy Konkurs "Magiczny Świat" - 24.11.2021 r.

 

Sukces Leona Liska w konkursie "Pokażcie nam swoją małą Alma Mater".

     Fundacja Honor Pomagania Dzieciom ogłosiła konkurs pod nazwą "Pokażcie nam swoją małą Alma Mater". Konkurs w naszej szkole przeprowadziła Pani Magdalena Ramiączek. Praca konkursowa opracowana przez Leona Liska zawierała zdjęcia i materiały z historii Szkoły Podstawowej nr 38 im. Jana III Sobieskiego. Bogata w materiały źródłowe, wymagała ogromnego zaangażowania i cierpliwego docierania do źródeł z przeszłości. W kategorii zaangażowanie komisja konkursowa doceniła wysiłek i wkład Leona Liska. Uczeń zajął drugie miejsce. Gratulacje dla Leona. więcej...

 

Sukces Leny Wilaszek - I miejsce w konkursie plastycznym.

Lena Wilaszek z klasy 7a zdobyła I miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez  Urząd Miejski w Bytomiu. Konkurs  nosił nazwę - "Nie wyrzucaj - wykorzystaj", a zadaniem uczestników było przygotowanie prac plastycznych, w których przedstawili swój pomysł na ponowne wykorzystanie odpadów wytwarzanych w gospodarstwie domowym. Serdecznie gratulujemy Lence tytułu zwycięzcy i razem z nią cieszymy się z atrakcyjnych nagród życząc kolejnych sukcesów! więcej...

 

Kolejny sukces Klaudii Knapczyk.

Od wielu lat Klaudia trenuje karate. Systematyczna i ciężka praca podczas treningów daje jej dużo satysfakcji. Klaudia posiada na swym koncie wiele sukcesów. Tym razem podniosła sobie poprzeczkę poprzez wybór wyższej kategorii wagowej. Jak powiedziała, "chciałam  sprawdzić swoje umiejętności z cięższymi przeciwnikami". Udało się. Klaudia zdobyła II miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 


Kuba Zenderowski, uczeń klasy 6 A naszej szkoły,
   z Nagrodą Prezydenta Bytomia - 04.10.2021 r.

 

Osiągnięcia uczniów SP 38 w Bytomiu w roku szkolnym 2020/2021
 
 


Nasza uczennica z klasy 7B Inez Chrząszcz dziś po południu dowiedziała się o dwóch konkursowych  wyróżnieniach. Jedno to konkurs poetycki z okazji Dnia Ziemi,  drugi multimedialny  o Peru. Inez uszczęśliwiona wróciła do domu wraz z atrakcyjnymi nagrodami! Serdecznie gratulujemy!

 

 


12.06.2021 r. odbyły się XVI Otwarte Mistrzostwa Polski Karate Tsunami, w których wzięli udział dwaj uczniowie naszej szkoły Martyna Ryńska zdobyła I miejsce w Kata Tsunami indywidualnym z bronią oraz II miejsce w makiwara-kumite. Kuba Zenderowski zdobył I miejsce w makiwara-kumite oraz II miejsce w Kata Tsunami indywidualnym z bronią. Gratulacje dla naszych uczniów za bardzo dobry występ. Gratulacje dla sztabu trenerskiego za przygotowanie zawodników do zawodów.

 

 


Pragniemy poinformować,

że uczennica naszej szkoły
Maja Schweissing z klasy 6B
zdobyła wyróżnienie w wojewódzkim konkursie na Eko-pocztówkę ze Śląska. Konkurs odbył się okazji Dnia Ziemi. Serdecznie gratulujemy!

 

Galeria nagrodzonych  prac dostępna na stronie więcej...

 
 


Kolejny sukces Klaudii Knapczyk - 15.05.2021 r.
   Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

 

Sportowa pasja Klaudii - sposób na dobre samopoczucie.

   Klaudia Knapczyk jest uczennicą klasy 7 a. Od wielu lat trenuje karate. Wielokrotnie mogliśmy się przekonać o jej sukcesach w tej dyscyplinie.  Podczas rozmów z uczennicą z łatwością dostrzega się, jak bardzo ważną rolę w jej  życiu  odgrywa aktywność sportowa. Klaudia potwierdza, że treningi pomagają nie tylko w osiągnięciu dobrych wyników w karate, ale to przede wszystkim sposób na dobre samopoczucie i zdrowie. Wzorujmy się na Klaudii i do swoich ulubionych zajęć dołóżmy porcję ruchu. Ostatnie Wielkopolskie Zawody potwierdzają  dobrą formę Klaudii.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 


Z radością donosimy, że uczeń klasy VI a - Kacper Kaczko - zakwalifikował się do II etapu - rejonowego - konkursu z języka polskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Katowicach.
GRATULUJEMY!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że uczniowie klasy VI a i VI b uczestniczyli w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Lekturach Szkolnych "Magiczny Świat w Twardej Okładce" i osiągnęli rewelacyjne wyniki. Każdy z reprezentujących naszą Szkołę Uczniów odniósł zwycięstwo. II miejsce zajął Leon Lisek z klasy VI b. Wyróżnienia powędrowały do Kacpra Kaczko z VI a i Filipa Łukasika z VI b.
SERDECZNIE GRATULUJEMY!

(Anna Kultys)

 


W dniu 8 listopada 2020 Ula i Paweł Sajdok brali udział w Mistrzostwach Śląska w boulderingu, gdzie Ula zajęła III miejsce, a Paweł II oraz w zawodach o Puchar Burmistrza Tarnowskich Gór, gdzie Ula zajęła II miejsce, a Paweł I.

 

 

 

"Deutsch-Land, czyli wędrówka po Landach" - 26.10.2020 r.

26.10.2020 r. uczennice kl 7A Kalina Bombała, Emilia Knapik i Alicja Wieliczka  pod opieką pani Katarzyny Giertyczki brały udział w projekcie: "Deutsch-Land, czyli wędrówka po Landach". Reprezentantki naszej szkoły osiągnęły na teście 1 stacji projektu najwyższą liczbę punktów i dostały się do finału, który odbędzie się w Konsulacie Generalnym Republiki Federalnej Niemiec we Wrocławiu.  Gratulujemy!!!

 

III miejsce w Mistrzostwach Śląska we wspinaczce sportowej - 19.10.2020 r.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że uczennica klasy 6A Urszula Sajdok zdobyła III miejsce w Mistrzostwach Śląska we wspinaczce sportowej w konkurencji „prowadzenie” oraz VIII miejsce w kategorii „na czas”. Mistrzostwa odbyły się w dniach 17-18 10.2020 r. Gratulujemy! Życzymy dalszych sukcesów. 

 


Uczennica klasy 7 A Klaudia Knapczyk zdobyła III miejsce
w Mistrzostwach Śląska w Karate - 06.10.2020 r.

 
 
 

Osiągnięcia uczniów SP 38 w Bytomiu w roku szkolnym 2019/2020
 

LAUREACI XVI EDYCJI ANTOLOGII POEZJI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ

MICHALINA WARZOCHA – uczennica kl. II A
MAŁGORZATA KNAPIK – uczennica kl. III A

Gratulujemy sukcesów!

 

Młodzi zdolni nagrodzeni - 11.12.2019 r.

96 uczniów odebrało 11 grudnia Nagrody Prezydenta wręczane za wybitne osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe w roku szkolnym 2018/2019. Prezydent Mariusz Wołosz wręczył też stypendia pięciu młodym uzdolnionym bytomianom, którzy z sukcesami realizują swoje pasje. Wśród wyróżnionych znalazła się nasza uczennica klasy 6 A  Klaudia Knapczyk - dwukrotna srebrna medalistka w międzynarodowych zawodach Karate Tsunami. (więcej na stronie UM Bytom)

 


Z wielką dumą, chcemy poinformować że uczennica klasy 6 A  Klaudia Knapczyk została dwukrotnie srebrną medalistką w międzynarodowych zawodach Karate Tsunami. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 


3 miejsce Pawła Sajdoka w w klasyfikacji generalnej  Mistrzostw Polski Młodzików we wspinaczce sportowej - 02.11.2019 r.


W dniach 26-28.07.2019 odbyły się w Tarnowie Mistrzostwa Polski Młodzików w wspinaczce sportowej. Paweł Sajdok zdobył tytuł Mistrza Polski w kategorii prowadzenie.

 

 

Osiągnięcia uczniów SP 38 w Bytomiu w roku szkolnym 2018/2019
 
 


Uczennica klasy 5a Klaudia Knapczyk uczestniczyła w  międzynarodowych zawodach karate na Węgrzech. Rywalizowała z zawodnikami różnych państw Europy. Gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów.
więcej...


Uczennice Agata Blacha z 7a i Wiktoria Kuś z 5a zdobyły 5 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Tańca Nowoczesnego, który odbywał  się 9-10.03.2019 w Gliwicach.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Miejski Konkurs Językowy na List - II miejsce Natalii Skarbek -  08.03.2019 r.


Powiatowy finał konkursu "Wielka Liga Czytelników" - 2 miejsce - 28.02.2019 r.

 


Z ogromną przyjemnością chcemy poinformować, że uczeń naszej szkoły odnosi ogromne sukcesy sportowe. Mowa o uczniu klasy Vb Pawle Sajdoku. Paweł zdobył Puchar Regionalny w zawodach wspinaczkowych za rok 2018  dla województwa śląskiego, opolskiego i dolnośląskiego. Ponad to zajął I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Gliwic we wspinaczce sportowej - Gliwice na TOPIE XVI pod patronatem prezydenta miasta Gliwice. Drogi Pawełku - życzy kolejnych sukcesów i trzymamy kciuki. Jesteśmy z Ciebie dumni! 31.01.2019 r.
                                                                                        Agnieszka Bazan

 


Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły: Bartek Rubiński i Michał Kurzok z klasy 2b zostali wyróżnieni w miejskim konkursie na Bożonarodzeniową kartkę anglojęzyczną. Konkurs organizował MDK nr 1 w Bytomiu. Chłopcom gratulujemy. Jesteśmy z Was dumni :) 20.12.2018 r.

 

Miejski Konkurs Interdyscyplinarny "W Stulecie Niepodległej" - 24.10.2018 r.
   - III miejsce - skład drużyny: M. Janta, A. Schweissing, N. Skarbek
    oraz N. Nalepka.

   opiekun: Grażyna Kurasiewicz
 

Nagroda Prezydenta Bytomia dla Klaudii Knapczyk - 03.09.2018 r.

3 września 2018 roku w auli Państwowych Szkół Budownictwa w Bytomiu o godzinie 16.00 odbyła się uroczystość wręczenia nagród Prezydenta oraz Stypendia "Młode Talenty". Uczennica klasy piątej naszej szkoły  Klaudia Knapczyk otrzymała nagrodę Prezydenta za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2017/2018 w nauce oraz za zdobycie pierwszego miejsca na Mistrzostwach Polski w Karate.

 
 

Osiągnięcia uczniów SP 38 w Bytomiu w roku szkolnym 2017/2018
 
Miejski konkurs ekologiczny "Sąsiedzie, segreguj odpady"
   - II miejsce - Artur Hanzel
Miejski konkurs "Matematyka w życiu codziennym" - wyróżnienie - Paweł Sajdok
Festiwal Tańca "Tańcząc w jasności" - III miejsce - Wiktoria Kuś
Karate Tsunami - Mistrzostwa Polski
   - II i III miejsce (różne konkurencje) - Martyna Ryńska
Karate Tsunami - Mistrzostwa Polski
   - I, II i III miejsce (różne konkurencje) - Knapczyk Klaudia
Wojewódzki Konkurs Poetycki XIV edycja Antologii Poezji Dziecięcej
  - LAUREAT - Nikodem Waniek
(Dyplom dla Nikodema)
Ogólnopolski Konkurs "Popisz się talentem"
  - wyróżnienie - Lena Wilaszek.
Wojewódzki Konkurs Czytelniczy "Wielka Liga Czytelników"
  - I miejsce - Lena Wilaszek.
Miejski Konkurs "Wielka Liga Czytelników" - I miejsce - Urszula Sajdok.
Kartka do św. Mikołaja (organizator bytomski MDK) - Michał Kurzok - wyróżnienie.
Międzyszkolny Turniej Tańca Towarzyskiego (Kędzierzyn Koźle)
  - Maja Gawlińska - III miejsce.
Zawody Sportowe Śląskiej Ligii Judo - II miejsce - Michał Bombała.
"II miejsce Bartosza Mejera w konkursie "Ruszamy w świat" - 25.05.2018 r.

Nasza szkołą bierze udział w projekcie "Jedz smacznie i zdrowo" dzięki czemu dostała nowe plansze, karty pracy i gry dydaktyczne dotyczące zasad zdrowego odżywiania.
(Dyplom dla SP 38 Bytom)

Wyniki szkolnego konkursu o Janie III Sobieskim - patronie naszej szkoły:
1 miejsce -
Dawid Szynaka
2 miejsce - Amelia Schweissig
3 miejsce - Julia Mędrek
wyróżnienie - Arletta Kubik

W listopadzie w ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych biblioteka SP nr 38 przeprowadziła konkursy:
 - plastyczny dla uczniów klas I - III  - Laurka dla biblioteki - (laureaci konkursu)
(PDF)
 - literacki dla uczniów klas IV - VII - Wiersze o książce, czytaniu i bibliotece (laureaci konkursu)
(PDF)

Oba konkursy zostały rozstrzygnięte, uczniowie zostali nagrodzeni (otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe). Wystawa prac plastycznych znajduje się w bibliotece szkolnej.

I miejsce Kuby Zendorowskiego w konkursie plastycznym - 04.12.17 r.
 
 

Osiągnięcia uczniów SP 38 w Bytomiu w roku szkolnym 2015/2016

Sukcesy uczniów naszej szkoły w konkursach międzyszkolnych, miejskich, wojewódzkich, regionalnych i ogólnopolskich.
- rok szkolny 2015/2016

Klasa I A (PDF)

Klasa I B (PDF)

Klasa I C (PDF)

Klasa II A (PDF)

Klasa II B (PDF)

Klasa III  (PDF)

Klasa IV A (PDF)

Klasa IV B (PDF)

Klasa V A (PDF)

Klasa V B (PDF)

Klasa VI (PDF)

 

Opracowała: Jolanta Gałęziowska

 
 

Osiągnięcia uczniów SP 38 w Bytomiu w roku szkolnym 2014/2015

Sukcesy uczniów naszej szkoły w konkursach międzyszkolnych, miejskich, wojewódzkich, regionalnych i ogólnopolskich
- rok szkolny 2014/2015

Klasa I A (PDF)

Klasa I B (PDF)

Klasa II (PDF)

Klasa III A (PDF)

Klasa III B (PDF)

Klasa IV A (PDF)

Klasa IV B (PDF)

Klasa VI A (PDF)

Klasa VI B (PDF)

 

 

 

Sukcesy zespołowe (PDF)

Opracowała: Jolanta Gałęziowska

 

Osiągnięcia uczniów SP 38 w Bytomiu w roku szk. 2014/2015 (I semestr)

Sukcesy uczniów naszej szkoły w konkursach międzyszkolnych, miejskich, wojewódzkich, regionalnych i ogólnopolskich
- rok szkolny 2014/2015 - I semestr

Klasa I A (PDF)

Klasa I B (PDF)

Klasa II (PDF)

Klasa III A (PDF)

Klasa III B (PDF)

Klasa IV A (PDF)

Klasa IV B (PDF)

Klasa VI A (PDF)

Klasa VI B (PDF)

 

 

 

Opracowała: Jolanta Gałęziowska

 

Osiągnięcia uczniów SP 38 w Bytomiu w roku szkolnym 2013/2014

Sukcesy uczniów naszej szkoły w konkursach międzyszkolnych, miejskich, wojewódzkich, regionalnych i ogólnopolskich
- rok szkolny 2013/2014


Klasa I (PDF)

  Klasa II A (PDF) Klasa II B (PDF) Klasa III A (PDF) Klasa III B (PDF)
  Klasa IV (PDF) Klasa V A (PDF) Klasa V B (PDF) Klasa V I (PDF)

Opracowała: Jolanta Gałęziowska

 
Finał Regionalnego Konkursu Czytelniczego - 22.05.2014 r.
   III miejsce - Matylda Rak
II miejsce dla Bartka Cieślinskiego, Michała Janty oraz Bartka Kaczówki
   w VI Miejskim Konkursie Ekologicznym - 08.05.2014 r.
Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas I - III.

W kategorii klas I (6-7 latki):I miejsce – Julia Wojtunik;   II miejsce – Mateusz Mrachacz
Wyróżnienia - Kamil Szastok i Zuzanna Farbowska 
W kategorii klas II – III:
III miejsce – Emil Ferfecki; Bartłomiej Ciepliński - wyróżnienie 

14 marca 2014 roku nasi uczniowie: Milena Kawalec (kl. Vb) oraz Wojciech Przyklenk (kl. VI) zajęli II miejsce w szóstej edycji Miejskiego Konkursu Czytelniczego pt. "Przygoda i ja".

Konkurs pt. "Spacer po Bytomiu" - I miejsce - Milena Kawalec.
Sukcesy K. Bobowca w IX Mistrzostwach Polski Karate Tsunami - 15.03.2014 r.
   Powołanie dla Konrada Bobowca do reprezentacji Śląska na rok 2014
   II miejsce w konkurencji MAKIWARA-KUMITE
   III miejsce w konkurencji RENRAKU-WAZA
   IV miejsce w konkurencji  SUMO-GRAPPLING
 
Sukcesy uczniów naszej szkoły w konkursach międzyszkolnych, miejskich, wojewódzkich, regionalnych i ogólnopolskich - I semestr 2013/2014
 Klasa II A (PDF) Klasa II B (PDF) Klasa III A (PDF) Klasa III B (PDF)
 Klasa IV (PDF) Klasa V A (PDF) Klasa V B (PDF) Klasa V I (PDF)
       
 
 

Osiągnięcia uczniów SP 38 w Bytomiu w roku szkolnym 2012/2013
 
Wyróżnienie w Konkursie Ekologicznym "Zielone oblicze Bytomia" - 21.06.2013 r.
Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego Klio - 21.06.2013 r.
Wielcy Polacy Skarbem Narodu - 13.05.2013 r.

Wiktoria Wyszatycka zaprezentowała wiersz pt. Dwa wiatry i zajęła III miejsce spośród 60 uczestników z bytomskich szkół.

Tytuł Mistrza Ortografii bytomskich szkół podstawowych
    dla Aleksandry Biłobran - 15.05.2013 r.
Nasza uczennica finalistą olimpiady z języka angielskiego - 25.04.2013 r.

Do finałowego III etapu, który odbył się w dniu 25 kwietnia 2013 r. zakwalifikowało się tylko 10 uczniów, w tym reprezentant SP 38 - Wiktoria Wyszatycka.
Nasza uczennica
zajęła wysokie 5 miejsce.

Miejski Konkurs Czytelniczy pt. "POD EGIDĄ ANTYKU" - 26.04.2013 r.
Magdalena Wolska (kl. VI) i Dawid Kurek (kl. V) - I miejsce.

Miejski konkurs literacki ze znajomości utworów Juliana Tuwima
PRZEZ RÓŻOWE OKULARY - 16.04.2013 r.
I miejsce            -    Tomasz Kawalec       klasa IIa
II miejsce           -    Jeremiasz Malec       klasa II b
III miejsce          -    Natalia Nalepka        klasa II b
                             Bartosz Kaczówka     klasa II a

Dawid Kurek - dyplom za zajęcie I miejsca w szkolnym konkursie matematyczno - przyrodniczym - 21.03.2013 r.

Magdalena Wolska, uczennica klasy VI otrzymała Nagrodę Specjalną w Miejskim Konkursie pt. "Poezja Juliana Tuwima inspiracją w twórczości plastycznej" w kategorii szkoła podstawowa - 04.03.2013 r.

Aleksandra Biłobran i Marta Kirch zajęły III miejsce w miejskim konkursie "Polonistyczno - matematyczne zmagania szóstoklasistów". Dziewczynom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów - 15.02.2013 r.

I  miejsce w Miejskim Konkursie na Kartkę Świąteczną.

W dniu 5 grudnia  2012 roku Klub Pływacki MKS Park Wodny Tarnowskie Góry zorganizował coroczne zawody Mikołajkowe. Uczeń klasy IIb naszej szkoły, Krzysztof Winszczyk,  w swojej grupie wiekowej uzyskał doskonałe rezultaty. Na dystansie 50 m - zajął I miejsce  w  stylu grzbietowym oraz II miejsce w stylu dowolnym.

Sto lat, sto lat...czyli 110 urodziny Pluszowego Misia" - 27.11.2012 r.
Laureaci Wojewódzkiego Konkursu Poetyckiego - 25.10.2012 r.
 
 

Osiągnięcia uczniów SP 38 w Bytomiu w roku szkolnym 2011/2012
 

Osiągnięcia uczniów SP 38 w Bytomiu w roku szkolnym 2010/2011
 

Osiągnięcia uczniów SP 38 w Bytomiu w roku szkolnym 2009/2010
 


Osiągnięcia uczniów SP 38 w Bytomiu w 2008 roku i starsze

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

spb38@poczta.onet.pl

spbytom38@op.pl
tel. (32) 289-53-17
NIP:
 626-26-26-643

Kalendarz szkolny

 

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Jaworznie